Operator Maszyn CNC
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
benett PEOPLE Sp. z o.o.
5. 4. 2024

Dla naszego Klienta z branży produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko:
Zadania:

  • Ustawianie tokarki/frezarki na podstawie technologii i programu dostarczonego przez programistę
  • Wykonanie określonej partii produkcyjnej detali
  • Kontrolę jakości wykonywanych detali
  • Gratowanie detali

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na zbliżonym stanowisku
  • Umiejętność w posługiwaniu się przyrządami pomiarowymi
  • Podstawowa znajomość G kodów ISO
  • Mile Widziane doświadczenie w pracy na maszynach z systemem sterowania Haas lub Fanuc

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o prace
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pakiet Benefitów: dofinansowanie do zajęć sportowych, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do nauki języków, dofinansowanie do szkoleń i kursów.
  • Młody zespół
  • Praca w stabilnej, rozwijającej się firmie
  • Lekcje angielskiego

  • Praca Warszawa
  • Operator maszyn Warszawa
  • Operator maszyn budowlanych Warszawa
  • Operator Warszawa
  • Operator koparki Warszawa
  • Operator wózków widłowych Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 410
    18 782