OPERATOR MASZYN CNC
  • Lipsk
Lipsk, Lipsk, Polska
10. 5. 2024

Aktualnie dla naszego prestiżowego Klienta poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Operator maszyn CNC

Miejscowość: Schkeuditz (niedaleko Lipska)

Stawka: ok. 2500-2600€ netto/miesiąc (na start)* + możliwość skorzystania z naszego zakwaterowania!

+ wzrost stawki po 3 miesiącach!

Oczekiwania:

  • Znajomość języka niemieckiego (komunikacja w pracy, poziom podstawowy)
  • Doświadczenie jako operator maszyn CNC
  • Znajomość narzędzi pomiarowych
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Mile widziana znajomość sterowników: Fanuc i Siemens
  • Posiadanie własnego auta na wyjazd

Opis stanowiska:

  • Praca przy obsłudze maszyn CNC (produkcja kompresorów chłodniczych)
  • Obsługa narzędzi pomiarowych
  • Wprowadzanie danych do wewnętrznego systemu
  • Wymiana narzędzi oraz kontrola bieżącego programu
  • Pomiary i testowanie obrabianych elementów
  • Kontrola optyczna wytwarzanych produktów

Oferujemy:

  • Niemiecką umowę o pracę – na start 12msc. + możliwe przedłużenie
  • Stabilne i bezpieczne zatrudnienie w firmie z nowoczesnymi technologiami
  • Zakwaterowanie (w pełni wyposażone z dostępem do Internetu, możliwość pokoju jednoosobowego lub dwuosobowego)
  • Dopłaty do mieszkań dla osób lokalnych
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki:
  • – za nocki
  • – z okazji świąt i wakacji
  • Możliwe zaliczki – pierwsza już po 2. tygodniach!
  • Stały kontakt z koordynatorem (pomoc w organizacji wyjazdu i w bieżącym rozwiązywaniu problemów np. wsparcie w uzyskaniu meldunku)
  • Ubezpieczenie zdrowotne dla Ciebie i Twojej rodziny (dostęp do opieki medycznej w Polsce i w Niemczech)
  • Regularne zwroty za odzież roboczą

Miesięczne stawki podawane w ogłoszeniu są stawkami netto dla I klasy podatkowej. Wynagrodzenie może się różnić w zależności od klasy podatkowej nadawanej przez niemiecki urząd podatkowy.

tel: +48 500 456 300 lub tel: +491603710352

Więcej ofert: https://mondi.pl/oferty-pracy/

  • Praca Lipsk
  • Operator maszyn Lipsko
  • Operator maszyn Lipsk
  • Operator maszyn lipski
  • Operator lipski
  • Operator Lipsk
  • Operator Lipsko
  • Lipsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246