Operator maszyn CNC dwie zmiany
  • Środa Wielkopolska
Środa Wielkopolska, Środa Wielkopolska, wielkopolskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
25. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Do Twoich zadań będzie należało:

  • obsługa maszyny sterowanej numerycznie,
  • wykonywanie czynności konserwacyjnych i obsługowych,
  • przygotowywanie materiału obrabianego.

Od kandydatów oczekujemy:

  • preferowane wykształcenie średnie techniczne,
  • bardzo dobra umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • doświadczenie w obsłudze i programowaniu maszyny sterowanej numerycznie.

Oferujemy:

  • umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą ,
  • pracę w systemie dwóch zmian od poniedziałku do piątku,
  • wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia plus system premiowy i pozapłacowy pakiet benefitów.

  • Praca Środa Wielkopolska
  • Operator maszyn Środa Wielkopolska
  • Operator Środa Wielkopolska
  • Środa Wielkopolska - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836