Operator maszyn CNC
  • Brzeg
Brzeg, Brzeg, Opolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
10. 10. 2024

Szukasz pewnej posady jako operator CNC w szanowanej firmie?

Zależy Ci na przyjemnej, rodzinnej atmosferze w pracy?

Jeśli tak, to ta oferta jest idealna dla Ciebie! Aplikuj już dziś i dołącz do naszego zespołu

Lokalizacja pracy: Brzeg

Oczekujemy

  • doświadczenia w obsłudze maszyn cnc lub po kursie
  • znajomości czytania rysunku technicznego
  • umiejętności obsługi narzędzi pomiarowych

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • premie itrzynastki
  • pracę od poniedziałku do piątku ->wolne weekendy
  • szkolenia doskonalące
  • pakiet benefitów(opieka medyczna i karta sportowa)

Zadania

  • przygotowywanie maszyny do pracy
  • obsługa maszyn cnc
  • kontrola jakości w procesie wytwarzanego produktu
  • wykonywanie detali zgodnie z rysunkiem technicznym

  • Praca Brzeg
  • Operator maszyn Brzeg
  • Operator maszyn Brzeg Dolny
  • Operator Brzeg Dolny
  • Operator Brzeg
  • Brzeg - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 572
    18 690