Operator maszyn CNC
  • Częstochowa
Częstochowa, Częstochowa, Śląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
10. 9. 2024

Szukasz pracy z perspektywą rozwoju. Maszyny CNC nie są Ci obce, znasz podstawy rysunku technicznego, a może pracowałeś wcześniej jako operator innego typu maszyn. Jeżeli tak. to właśnie Ciebie szukamy!

Zapraszamy do aplikacji

Miejsce pracy: Częstochowa, dzielnica Dźbów

Oczekujemy

  • mile widziana znajomość obróbki skrawaniem
  • umiejętności obsługi prostych przyrządów pomiarowych (suwmiarka, wysokościomierz)
  • mile widziana (nie wymagana) umiejętność czytania rysunku technicznego
  • dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym ( 6.00 - 14.00, 14.00 - 22.00,22.00-6.00)

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową z pełnym oskładkowaniem
  • wynagrodzenie zasadnicze 27 zł brutto/ godz.
  • dodatek do pracy w godzinach nocnych 20%
  • dofinansowanie do posiłków ok. 6 zł dziennie
  • po okresie 6 miesięcy możliwość przejścia w struktury Klienta
  • szybki i sprawny proces rekrutacyjny
  • pracę w komfortowych warunkach (wyremontowane oraz klimatyzowane hale produkcyjne, nowoczesne maszyny produkcyjne)
  • min. 2 tygodniowe wdrożenie na stanowisku pracy ( w tym czasie tylko zmiana poranna)
  • dojazd autobusem linii nr 21
  • możliwość zobaczenia stanowiska pracy

Zadania

Zadania związane z obróbką skrawaniem wyrobów metalowych dla przemysłu motoryzacyjnego oraz maszynowego:

  • praca na maszynach typu CNC (tokarka, frezarka)
  • mocowanie detalu w uchwycie maszyny
  • uruchomienie programu do obróbki
  • pomiar wykonanych sztuk
  • kontrola jakości detalu

  • Praca Częstochowa
  • Operator maszyn Częstochowa
  • Operator maszyn budowlanych Częstochowa
  • Operator Częstochowa
  • Operator koparki Częstochowa
  • Operator wózków widłowych Częstochowa
  • Częstochowa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584