Operator maszyn CNC
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Metalfer Polonia Sp. z o.o.
16. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • odbiór gotowych wyrobów
  • nadzór nad właściwym przebiegiem procesu produkcji wyrobu
  • kontrola wzrokowa gotowych wyrobów lub za pomocą narzędzi pomiarowych
  • obsługa maszyn sterowanych numerycznie i urządzeń produkcyjnych
  • realizacja zadań produkcyjnych w oparciu o standardy BHP i standardy jakościowe
  • raportowanie wykonanej produkcji
  • utrzymywanie swojego stanowiska pracy w należytym porządku
  • dbanie o stan techniczny maszyn i urządzeń na swoim stanowisku pracy
  • praca w systemie III zmianowym

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w pracy na produkcji
  • umiejętność współpracy w zespole
  • zaangażowanie i motywacja do pracy
  • dyspozycyjność
  • samodzielność
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie 3 zmianowym

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w firmie która dynamicznie się rozwija i nieustannie podwyższa standardy jakości
  • Stabilne zatrudnienie bezpośrednio przez firmę – zależy nam żebyś został z nami jak najdłużej
  • Konkurencyjne wynagrodzenie rosnące wraz ze stażem i nabywanym doświadczeniem
  • Premię uznaniową uzależnioną od osiąganych wyników
  • Dodatkowe premie: wakacyjną oraz świąteczną
  • Możliwość przyuczenia oraz rozwoju w zespole specjalistów
  • Bezpłatny parking dla pracowników
  • Ubezpieczenie grupowe NNW
  • Wewnętrzne programy rozwoju np. finansowanie uprawnień UDT
  • Możliwość dojazdu autobusami linii numer 19
  • Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Bezpieczne i etyczne środowisko pracy
  • Możliwość skorzystania  z dodatkowego ubezpieczenia medycznego
  • Pracę w młodym, ambitnym zespole
  • Przyjazną atmosferę pracy

(84) METALFER POLONIA - YouTube

  • Praca Bielsko-Biała
  • Operator maszyn Bielsko-Biała
  • Operator maszyn budowlanych Bielsko-Biała
  • Operator Bielsko-Biała
  • Operator koparki Bielsko-Biała
  • Operator wózków widłowych Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532