Operator maszyn cnc
  • Świebodzice
operator maszyn cnc
Świebodzice, Świebodzice, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
11. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Rozkręć swoja karierę jako operator maszyn CNC.

Wynagrodzenie nawet 6300 zł brutto i świetne warunki pracy.

Miejsce pracy: Świdnica.

Ograniczona ilość miejsc więc nie przegap swojej szansy!

Aplikuj już teraz i porozmawiajmy o Twojej karierze.

Oczekujemy

  • wykształcenia min. zawodowego
  • doświadczenia na maszynach CNC 1 rok lub przy obróbce matali 2 lata
  • znajomości rysunku technicznego
  • gotowości do pracy na 3 zmiany

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie podstawowe od 4800 zł do 5300 złbrutto
  • dodatkowo 1000 zł brutto premii miesięcznej
  • podwyżka już po po 3 miesiącach pracy
  • praca od poniedziałku do piątku, wolne weekendy
  • pakiet dodatkowych korzyści: opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie
  • 200 zł na smaczne posiłki w zakładowej stołówce
  • łatwy dojazd komunikacją miejską (przystanek przy zakładzie) iduży darmowy parking z wiata na rowery

Zadania

  • obsługa maszyn sterowanych numerycznie (CNC),
  • kontrola wyrobu
  • obsługa narzędzi pomiarowych

  • Praca Świebodzice
  • Operator maszyn Świebodzice
  • Operator Świebodzice
  • Świebodzice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567