Operator maszyn CNC
  • Czeladź
Czeladź, Czeladź, Śląskie, Polska
SGP APT
4. 10. 2024

SGP APT od 2006 roku wspiera przedsiębiorców w zadaniach zapewnienia najwyższej jakości produkowanych wyrobów. Specjalizujemy się w świadczeniu usług selekcji, sortowania, naprawy detali, komponentów oraz wyrobów gotowych. Dbamy o najlepsze dopasowanie kandydata do wymagań. Nr 19292 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.
Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko: Operator CNC.
Miejsce pracy: Czeladź.
W SGP APT czeka na Ciebie:
zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową, z możliwością przejścia na umowę o pracę,
atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze uzależnione od doświadczenia zawodowego,
możliwość zdobycia uprawnień do obsługi suwnic lub wózków widłowych,
praca od poniedziałku do piątku w systemie zmianowym,
możliwość wypracowania nadgodzin,
możliwość awansu wewnątrz struktury firmy,
szkolenia dla nowych pracowników i pełne wsparcie mentora;
szansa zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
codzienne wsparcie przełożonych i współpracowników,
stała współpraca w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
extra premia za polecenie znajomego do pracy w SGP!
Zakres zadań:
obsługa maszyn produkcyjnych typu CNC,
przezbrajanie maszyn zgodnie z zapotrzebowaniem,
wykonywanie elementów i detali zgodnie z zamówieniami, oraz kontrola jakościowa wykonanych wyrobów,
bieżąca konserwacja maszyn,
przestrzeganie norm BHP.
Oczekiwania wobec kandydatów:
doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata,
umiejętność czytania rysunku technicznego,
znajomość urządzeń pomiarowych (suwmiarka, mikrometr itp.),
biegła znajomość obsługi komputera,
dokładność i precyzyjność.
Mile widziane:
Wykształcenie kierunkowe.

  • Praca Czeladź
  • Operator maszyn Czeladź
  • Operator Czeladź
  • Czeladź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 407
    18 648