OPERATOR MASZYN CNC
  • Zalewo
Zalewo, Zalewo, warmińsko-mazurskie, Polska
Dam-Rob Sp. z o.o. Sp. k.
18. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 29 Stycznia 9, 14-230 Zalewo, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków: Obsługa maszyn sterowanych numerycznie.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: dwie zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 300 do 4 300 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 17.09.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Doświadczenie w obsłudze maszyn sterowanych numerycznie CNC do obróbki metalu; sumienność i odpowiedzialność; dobra organizacja pracy; umiejętność pracy w zespole; mile widziane wykształcenie zawodowe w zawodzie mechanik lub średnie techniczne; umiejętność czytania rysunku technicznego będzie dodatkowym atutem. Oferujemy; Stabilne zatrudnienie w firmie z ponad 30-letnim doświadczeniem; wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia; możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych oraz szkolenia specjalistyczne; możliwość rozwoju zawodowego w strukturze organizacji; atrakcyjny program dofinansowania dojazdów do miejsca pracy; grupowe ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach. Zastrzegamy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Pracodawca

Nazwa: DAM-ROB sp. z o.o. sp.k.

Adres: 29 Stycznia 9, 14-230 Zalewo, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Iławie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Zastrzegamy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Aplikacje prosimy wysyłać na adres: Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez DAM-ROB Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą w Zalewie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych napotrzeby przyszłych rekrutacji. Informujemy, że Administratorem danych jest DAM-ROB Sp. z o.o. z siedzibą w Zalewo przy ul. 29 Stycznia 9. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

=" c-btn c-btn--primary c-btn--large application-button js-application-btn application-button-internal c-btn--red" >Aplikuj

  • Praca Zalewo
  • Operator maszyn Zalewo
  • Operator Zalewo
  • Zalewo - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584