Operator maszyn
  • Katowice
operator maszyn
Katowice, Katowice, Śląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
28. 5. 2024

Szukasz stabilnej pracy z atrakcyjnym wynagrodzeniem? Dołącz do naszego zespołu w Katowicach Szopienicach! Poszukujemy pracowników produkcji do pracy w systemie dwuzmianowym od poniedziałku do piątku.

Oczekujemy

  • doświadczenia w pracy na produkcji, montażu
  • zdolności manualnych i technicznych
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym
  • mile widziane uprawnienia UDT na wózki widłowe

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
  • pracę w systemie dwuzmianowym od poniedziałku do piątku
  • dodatki do wynagrodzenia podstawowego
  • przyjazną atmosferę pracy

Zadania

  • obsługa maszyn produkcyjnych
  • montaż drobnych elementów
  • kontrola jakości wyrobów
  • obsługa magazynu
  • utrzymanie porządku na stanowisku pracy
  • przestrzeganie zasad BHP

  • Praca Katowice
  • Operator maszyn Katowice
  • Operator maszyn budowlanych Katowice
  • Operator Katowice
  • Operator koparki Katowice
  • Operator wózków widłowych Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080