Operator Maszyn
  • Pszczyna
Pszczyna, Pszczyna, śląskie, Polska
ZAMEL Sp. z o.o.
16. 5. 2024

ZAMEL to polski producent z 35-letnim doświadczeniem w produkcji urządzeń elektrotechnicznych, a także kabli i przewodów. ZAMEL jest producentem inteligentnego systemu oświetlenia LED LEDIX, bezprzewodowego systemu sterowania EXTA FREE, inteligentnego domu EXTA LIFE, urządzeń automatyki budynkowej EXTA, elektrycznych systemów grzewczych MATEC, a także dzwonków i gongów SUNDI.

Zakres obowiązków:

  • obsługa maszyn produkcyjnych
  • nadzór nad procesem produkcji
  • dbanie o prawidłowe funkcjonowanie maszyn
  • utrzymanie porządków na stanowisku pracy
  • współpraca z załogą
  • raportowanie zleconej produkcji

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
  • dyspozycyjność- praca na zmiany

Mile widziane doświadczenie w zakresie obsługi maszyn produkcyjnych do konfekcjonowania przewodów, (wytłaczarki, przewijarki, skręcarki)

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • możliwość rozwoju i awansu zawodowego
  • korzyści pozapłacowe (m.in. dofinansowanie karty Multisport, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do wypoczynku, bony świąteczne)

  • Praca Pszczyna
  • Operator maszyn Pszczyna
  • Operator Pszczyna
  • Pszczyna - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 517
    19 479