Operator maszyn budowlanych
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
PKP Polskie Linie Kolejowe S.A
11. 6. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • obsługa maszyn budowlanych zgodnie z posiadanymi uprawnieniami (koparka dwudrogowa ATLAS lub ładowarka kołowa),
  • dbanie o prawidłową i bezpieczną, zgodną z przepisami obsługę sprzętu, związaną z podstawową działalnością pracodawcy,
  • kontrolowanie stanu technicznego obsługiwanego urządzenia tj. dbanie o dobry stan techniczny, dopilnowywanie przeglądów okresowych maszyny, drobne prace naprawcze,
  • wykonywanie prac związanych z budową obiektów ziemnych oraz podziemnych.

WYMAGANIA:
  • wykształcenie zasadnicze zawodowe,
  • uprawnienia do obsługi koparki jednonaczyniowej kl. III, ładowarki kl. III,
  • uprawnienia do kierowania pojazdami samochodowymi do 3,5 t,
  • dyspozycyjność (praca ma charakter delegacji i może obejmować teren całego kraju),
  • umiejętność współpracy oraz dzielenia się wiedzą i doświadczeniem,
  • umiejętność radzenia sobie z emocjami,
  • zorientowanie na klienta wewnętrznego i zewnętrznego,
  • otwartość na zmianę.

Mile widziane kwalifikacje:

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • wiedza zawodowa w zakresie budownictwa, infrastruktury kolejowej, maszyn i pojazdów kolejowych,
  • uprawnienia do obsługi koparki dwudrogowej ATLAS.

OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • ulgi na przejazdy koleją w Polsce i za granicą

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego w terminie do dnia 20.06.2024.

  • Praca Warszawa
  • Operator maszyn budowlanych Warszawa
  • Operator maszyn Warszawa
  • Operator Warszawa
  • Operator koparki Warszawa
  • Operator wózków widłowych Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080