Operator Maszyn Budowlanych
  • Ożarów Mazowiecki
Ożarów Mazowiecki, Ożarów Mazowiecki, mazowieckie, Polska
Keller Polska
19. 9. 2024

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

ZADANIA:

  • Obsługa wybranych maszyn budowlanych: palownic, wiertnic do kotwi, pomp do mieszanek betonowych, zespołów maszyn do produkcji mieszanek betonowych, koparek lub ładowarek jednonaczyniowych

NASZE WYMAGANIA:

  • Doświadczenie zawodowe w wykonywaniu prac na wybranych maszynach budowlanych - możliwość przeszkolenia
  • Dyspozycyjność
  • Zaangażowanie
  • Czynne prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie
  • Przyjazną atmosferę w zgranym i wspierającym zespole
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Zakwaterowanie oraz wyżywienie podczas delegacji
  • Pracę w ciekawej i innowacyjnej branży
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia oraz nowych kwalifikacji
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie na życie PZU
  • Kartę sportową oraz dofinansowanie do wypoczynku
  • Dofinansowanie do nauki języka angielskiego (samodzielny wybór sposobu nauczania i lektora)

  • Praca Ożarów Mazowiecki
  • Operator maszyn Ożarów Mazowiecki
  • Operator Ożarów Mazowiecki
  • Ożarów Mazowiecki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584