OPERATOR MASZYN blisko granicy (TR-AS-DE)
  • Zgorzelec
Zgorzelec, Zgorzelec, Dolnośląskie, Polska
Agencja Pracy Koncepcja
16. 8. 2024

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 15 lat.
Jest jedną z najstarszych stażem firm działających w branży pośrednictwa pracy do Niemiec na rynku polskim.
Posiadamy również oferty w innych krajach jak Holandia i Austria.
Specjalizujemy się także w rekrutacji i selekcji kandydatów do pracy na terenie Wrocławia.
Dzięki naszemu długoletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu bezpieczne i legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców.
Pracujemy tylko z wybranymi i starannie wyselekcjonowanymi firmami, tak aby zapewnić Państwu bezpieczną i satysfakcjonującą pracę.
Posiadamy Certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego potwierdzający wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 1926.
Pomagamy w uzyskaniu nostryfikacji dyplomu specjalistom, którzy podejmą pracę za pośrednictwem naszej firmy.
Koncepcja ist eine lizenzierte Arbeitsvermittlungsagentur, die seit über 15 Jahren im Bereich der Personaldienstleistungen tätig ist.
Wir unterstützen polnische und ausländische Unternehmen bei bei den Personalengpässen. Wir vermitteln Fachkräfte in den Bereichen Handwerk, Schwerindustrie, Metallverarbeitung und vielen anderen.
Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:
OPERATOR MASZYN PRODUKCYJNYCH
BRANŻA AUTOMOTIVE
Bediener der Produktionsmaschinen
Branche Automotive
Miejsce pracy: Schmölln, Turyngia, ok. 250 km od Zgorzelca
Oferujemy:
• Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony z 6-miesięcznym okresem próbnym
• Pracę w innowacyjnej firmie o zasięgu światowym, która należy do światowych liderów produkcji części samochodowych
• Bardzo dobre wynagrodzenie - około 2620 Euro netto/etat/168h + dodatki
• Dodatek 25% netto do stawki godzinowej za pracę na nocnej zmianie
• Zakwaterowanie w pokojach jednososobowych z Wi-fi; jest ono odpłatne – koszt w wysokości 600 Euro będzie odliczany na koniec miesiąca od wynagrodzenia
• Zatrudnienie na pełny etat
• Bony zakupowe w wysokości 50 Euro po przepracowanym 1,2 oraz 3 miesiącu
• Opłacane składki ubezpieczeniowe jak i emerytalne
• Płatny urlop
• Wszelkie świadczenia, które przysługują pracownikom z tytułu zatrudnienia w pracy na terenie Niemiec
• Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych
• Okres zatrudnienia wliczany jest do stażu zaliczanego do uprawnień emerytalnych; po przepracowaniu pięciu lat w Niemczech przysługuje prawo do emerytury niemieckiej
• Dajemy możliwość ubezpieczenia w firmie ubezpieczeniowej, która gwarantuje bezpłatną opiekę medyczną również podczas pobytu na terenie Polski. Istnieje możliwość ubezpieczenia pozostałych członków rodziny.
• Nie pobieramy opłat za nasze usługi pośrednictwa pracy.
Wymagania:
• Wykształcenie kierunkowe tudzież doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku - minimum przez dwa lata
• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
• Prawo jazdy, własny samochód
• Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
• Ogólna wiedza techniczna
• Dobra kondycja fizyczna
• Dokładność, precyzyjność, sumienność, punktualność
Obowiązki:
• Obsługa maszyn produkcyjnych do obróbki części metalowych
• Przygotowanie maszyny do pracy
• Zmiana wartości
• Wymiana narzędzi
• Kontrolowanie jakości produkowanych elementów
• Praca zgodnie z rysunkiem technicznym
• Pozostałe obowiązki charakterystyczne dla ww. stanowiska
Sposób aplikowania:
CV w języku polskim oraz (jeżeli Państwo posiadają) niemieckim, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe prosimy przesyłać na adres email:
W CV prosimy o podanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych
Na potrzeby tylko powyższej rekrutacji:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Koncepcja z siedzibą we Wrocławiu ul. Podwale 62/2, 50-010 Wrocław na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.
Na potrzeby długofalowego procesu rekrutacyjnego:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Koncepcja z siedzibą we Wrocławiu na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji oraz przesyłanie aktualnych ofert pracy odpowiadających mojemu profilowi zawodowemu.
Informujemy, ze przesłanie cv oznacza jednoczesną zgodę na przetwarzanie Państwa danych osobowych. Zgodę można odwołać w każdej chwili wysyłając nam maila na adres: @
Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Agencja Pracy Koncepcja, Wrocław ul. Podwale 62/2,
Nr tel. 71 343 80 73, kom. 790 592 719, 792 785 242, 690 204 470,
(w przypadku niedostępności pozostałych telefonów 791 080 654)
Posiadamy wiele ofert pracy także w innych lokalizacjach – podaj nam swoje życzenia i preferencje a dopasujemy odpowiednią ofertę.
E.Mail: @
Więcej ofert pracy na naszej stronie internetowej: www.koncepcja.eu

  • Praca Zgorzelec
  • Operator maszyn Zgorzelec
  • Operator Zgorzelec
  • Zgorzelec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584