Operator maszyn
  • Łęczyce
Łęczyce, Łęczyce, Pomorskie, Polska
L.M. Group
24. 5. 2024

Dla naszego klienta, który specjalizuje się w produkcji sprzętów hydraulicznych oraz hamulców przemysłowych poszukujemy kandydatów na stanowisko Operator maszyn. Praca w okolicy Strzebielino.
Twój zakres obowiązków:
Diagnozowanie oraz rozwiązywanie drobnych problemów technicznych
Monitorowanie procesu obróbki
Dostosowywanie parametrów maszyny w trakcie pracy
Kontrola jakości i dokładności wyprodukowanych części
Wykonywanie konserwacji i czyszczenia obrabiarki CNC
Wymagania pracodawcy:
Umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych, takich jak mikrometry, suwmiarki i sondy pomiarowe
Umiejętność czytania i analizy dokumentacji technicznej, takiej jak instrukcje obsługi i rysunki techniczne
Umiejętność zachowania porządku i czystości na stanowisku pracy
Praktyczne doświadczenie w obszarze obsługi maszyn CNC
Pracodawca oferuje:
Umowę o pracę
Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia od 5500 do 8000 PLN brutto
Premia uznaniowa po okresie próbnym
Pracę na 2 zmiany (6-14/14-22)
Rozwój zawodowy w obszarze obsługi innych maszyn numerycznie sterowanych, również Frezarek i Tokarek CNC, rozwój w kierunku programowania CNC
Pakiety benefitów

  • Praca Łęczyce
  • Operator maszyn Łęczyce
  • Operator maszyn Łęczyca
  • Operator Łęczyca
  • Operator Łęczyce
  • Łęczyce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064