Operator maszyn / bez zmian nocnych
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
B8 Recruitment Sp. z o.o.
4. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • obsługa maszyn takich jak kartoniarki, nalewarki, falcerki, foliarki;
  • kalibracja i ustawianie parametrów, przezbrajanie i regulacja;
  • kontrola jakości gotowego wyrobu;
  • pakowanie produktów;
  • praca na panelach PLC.

WYMAGANIA:
  • konieczne doświadczenie przy obsłudze, przezbrajaniu maszyn;
  • umiejętność wykonania drobnych napraw.

Mile widziane doświadczenie w branży spożywczej lub farmaceutycznej!

OFERUJEMY:
  • pracę od poniedziałku do piątku na 2 zmiany (6-14-22);
  • okres próbny (1 miesiąc) - umowa zlecenia, po - umowa o pracę;
  • stawkę 32 zł brutto na godzinę;
  • pakiet premiowy;
  • dla chętnych możliwość pracy w dodatkowych godzinach lub w weekend;
  • pracę w zakładzie z nowoczesnym parkiem maszynowym i czystą produkcją.

Zainteresowany/-a? Koniecznie wyślij do nas swoje CV. Masz pytania? Skontaktuj się pod 533 591 777.

Agencja zatrudnienia - nr wpisu 26915

  • Praca Warszawa
  • Operator maszyn Warszawa
  • Operator maszyn budowlanych Warszawa
  • Operator Warszawa
  • Operator koparki Warszawa
  • Operator wózków widłowych Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 407
    18 648