OPERATOR MASZYN BARWIĄCYCH I MASZYN LAKIERNICZYCH
  • Mszczonów
Mszczonów, Mszczonów, mazowieckie, Polska
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
30. 5. 2024

Agencja Pracy Tymczasowej e-work HR Company Poland Sp. z o.o. wpis do ewidencji agencji zatrudnienia nr 491 dla swojego Klienta z sektora produkcji poszukuje pracowników na stanowisko:OPERATOR MASZYN BARWIĄCYCH I LAKIERNICZYCHlokalizacja: MSZCZONÓW (dzielnica przemysłowa) możliwość dojazdu zorganizowanego

Obowiązki

  • obsługa maszyn do farbowania taśmy zamkowej;
  • nawijanie taśmy zamkowej do procesu farbowania;
  • mieszanie barwników;
  • przygotowanie substancji/preparatów chemicznych stosowanych w procesie farbowania;
  • weryfikacja jakości;
  • kontrola ilości;
  • praca przy komputerze;

Wymagania

  • Gotowości do podjęcia pracy "od zaraz";
  • Uczciwości, skrupulatności i sumienności;
  • Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole;

Oferujemy

  • Umowę o pracę;
  • Wynagrodzenie miesięczne 4742,00 zł brutto;
  • Możliwość korzystania z transportu zorganizowanego z Żyrardowa, Mszczonowa i okolic;
  • Pracę w systemie 2 - zmianowym ( 06:00-14:15/14:00-22:15);
  • Stałą współpracę (możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez Klienta);
  • Kompleksowe szkolenia;
  • Pracę od poniedziałku do piątku (weekendy wolne);

  • Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z klauzulą o ochronie danych osobowych.
  • Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

  • Praca Mszczonów
  • Operator maszyn Mszczonów
  • Operator Mszczonów
  • Mszczonów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055