Operator Maszyn
  • Katowice
Katowice, Katowice, Śląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
20. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Szukasz pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku?

Masz doświadczenie w obsłudze maszyn?

Nie czekaj, aplikuj!

Dogodna lokalizacja: Katowice Zawodzie/Szopienice – niedaleko centrum przesiadkowe,

przystanek tramwajowy (T15,T20,T14)

Oczekujemy

  • dostępności do pracy w systemie dwu-zmianowym
  • doświadczenia w pracy na produkcji - obsługa maszyn
  • znajomość rysunku technicznego będzie dodatkowym atutem

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowa o pracę tymczasową (okres zatrudnienia wliczany do stażu pracy, pełne oskładkowanie ZUS, prawo do płatnego urlopu)
  • wynagrodzenie 4242 zł brutto/miesięcznie +10% premii (zależna od frekwencji i zaangażowania)
  • premie kwartalne, wakacyjne, świąteczne
  • stołówka pracownicza na terenie zakładu
  • umowy oraz paski wynagrodzeń wysyłane na adres mailowy - nie musisz nigdzie dojeżdżać, żeby podpisać umowę czy odebrać pasek

Benefity

  • Dofinansowanie do wakacji
  • Premie świąteczne, kwartalne, roczne
  • Karta Edenred
  • Dostęp do platformy benefitowej
  • Prywatna opieka medyczna

Zadania

  • obsługa maszyn
  • dbałość o jakość produkowanych wyrobów
  • wypełnianie dokumentacji wymaganej na stanowisku pracy

  • Praca Katowice
  • Operator maszyn Katowice
  • Operator maszyn budowlanych Katowice
  • Operator Katowice
  • Operator koparki Katowice
  • Operator wózków widłowych Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190