Operator maszyn
  • Katowice
operator maszyn
Katowice, Katowice, Śląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
11. 4. 2024

Szukasz pracy? Zależy Ci na szybkim i nieskomplikowanym procesie rekrutacji?

Mamy dla Ciebie ofertę pracy od zaraz, dla naszego Klienta z branży automatyki przemysłowej poszukujemy pracownika

na stanowisko operatora maszyn.

Praca w Katowicach (Zawodzie).

Oczekujemy

  • doświadczenie zawodowe jako operator maszyn
  • umiejętność oraz chęć samodzielnego rozwiązywania problemów technicznych ze sprzętem oraz montażowych
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę, uczciwość, sumienność i pozytywne nastawienie
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową(płatne składki i urlopy)
  • pracę w systemie 2-zmianowym
  • pakiet atrakcyjnych benefitów (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do posiłków)
  • możliwość zdobywania doświadczenia w nowoczesnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość długoterminowej współpracy, zależy nam abyś został/-a z nami na dłużej
  • dogodny dojazd z Katowic, Sosnowca, Mysłowic

Zadania

  • obsługa linii produkcyjnych: ustawianie i praca na urządzeniach oraz maszynach wchodzących w jej skład
  • praca na podstawie planów, rysunków
  • dbałość o jakość produkowanych wyrobów i kontrola w zakresie przewidzianym dla operatora
  • sygnalizowanie problemów technicznych (np. zacięć maszyny i jakościowych na liniach oraz bezzwłoczne próby ich rozwiązania samodzielnie
  • rework/naprawa wadliwie wyprodukowanych sztuk produktów

  • Praca Katowice
  • Operator maszyn Katowice
  • Operator maszyn budowlanych Katowice
  • Operator Katowice
  • Operator koparki Katowice
  • Operator wózków widłowych Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190