Operator maszyn
  • Kutno
operator maszyn
Kutno, Kutno, Łódzkie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
9. 5. 2024

Dla naszego Klienta z branży produkcyjnej poszukujemy osoby na stanowisko młodszego operatora maszyn.

  • stała praca z bezpośrednim zatrudnieniem już po 2 miesiącach
  • lokalizacja - Kutno

Oczekujemy

  • chęci do podjęcia długofalowego zatrudnienia,
  • czytanie rysunku technicznego,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, przejście na umowę bezpośrednią już w drugim miesiącu zatrudnienia,
  • wynagrodzenie już od 4850 zł + premia miesięczna 400 zł,
  • pracę w systemie dwóch zmian od poniedziałku do piątku 6-14 i 14-22,
  • wolne weekendy,

Zadania

  • Obsługa prasy krawędziowej i wykrawarki CNC.
  • Produkcja detali na bazie rysunku technicznego.
  • Kontrola wyprodukowanych elementów przy użyciu narzędzi pomiarowych.

  • Praca Kutno
  • Operator maszyn Kutno
  • Operator Kutno
  • Kutno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246