Operator maszyn
  • Kąty Wrocławskie
Kąty Wrocławskie, Kąty Wrocławskie, Województwo dolnośląskie, Polska
ADPRO WORK SP. Z O.O. SP. K.
20. 7. 2024
5600
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska
Agencja Pracy Tymczasowej AdPro Work poszukuje kandydatów na stanowisko Operatora maszyn dla firmy specjalizującej się w produkcji artykułów gospodarstwa domowego, takich jak worki na śmieci, folia spożywcza, folia aluminiowa, worki do lodu, papier do pieczenia, gąbki i inne produkty używane w codziennym życiu.
Zakres obowiązków: - Utrzymanie czystości na stanowisku pracy, sprzątanie po zakończonej zmianie (realizacja założeń 5S). - Realizacja zleceń produkcyjnych (czytanie zleceń produkcyjnych, w tym specyfikacji produktu: dane techniczne produktu). - Uruchamianie linii i wyposażenia. - Wypełnianie raportów produkcyjnych i przeprowadzanie bieżącej kontroli jakości (wprowadzanie danych do systemu OEE i ML8). - Monitorowanie stanu linii, optymalizacja wydajności, redukcja poziomu odpadu (utrzymanie wagi rolki na właściwym poziomie). - Czyszczenie, smarowanie, usuwanie defektów maszynowych (CIL, CL). - W przypadku pracy przy konwersji - pakowanie gotowego produktu. - Inne zadania zlecone przez przełożonego.
Wymagania stanowiska
- Doświadczenie na stanowisku Operatora  - Gotowości do pracy na 3 zmiany w ruchu ciągłym, czyli 4-brygadówka - Gotowości do pracy w godzinach (6.00-14.00 / 14.00-22.00 / 22.00-6.00)
Oferujemy
- Umowę o pracę tymczasową - Wynagrodzenie na start 5600 zł/mies. brutto + dodatek za nocki 20% - Premie 3-6% - Bezpłatny transport z okolic Środy Śląskiej, Strzegomia, Żarowa i Świdnicy
Skontaktuj się z nami:
+48 536 590 376 - Ludmiła
+48 574 939 087 - Wiktoria
+48 733 770 442 - Wiktoria
ADPRO WORK Sp. z o.o. Sp.k.
58-100 Świdnica,
ul. Trybunalska 11-13
NIP: 884 279 22 99 ; Regon 380674959
Certyfikat KRAZ: 30254

  • Praca Kąty Wrocławskie
  • Operator maszyn Kąty Wrocławskie
  • Operator Kąty Wrocławskie
  • Kąty Wrocławskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544