Operator Maszyn
  • Opole
Opole, Opole, Opolskie, Polska
Flexcraft
14. 5. 2024

Flexcraft sp. z o.o. jest międzynarodową Agencją Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 273.
Oferta pracy tymczasowej
Szukasz dobrej, pewnej pracy w Holandii??
Obecnie poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy w Holandii jako:
Miejsce pracy: okolice Rotterdamu, Holandia
Zadania:
- Odpowiedzialny za prawidłowe działanie maszyn do sortowania
- Monitorowanie jakości, postępów i tempa realizacji maszyn do sortowania
- Nadzór kolegów na linii pakowania, aby wiedzieli, czego się od nich oczekuje, byli zmotywowani i przestrzegali zasad higieny i bezpieczeństwa.
- w miarę możliwości samodzielnie rozwiązywanie problemów związanych z awariami maszyn
W zależności od zakładu praca na różne zmiany.
Wymagania:
- chęć do podjęcia pracy na dłuższy okres- minimum 3 miesiące
- mile widziane prawo jazdy kategorii B
- angielski na poziomie komunikatywnym
Oferujemy :
- opiekę polskiego koordynatora,
- ubezpieczenie,
- zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych,
- dodatki zmianowe, wakacyjne!
Wynagrodzenie wypłacane co tydzień - na konto bankowe.
Pewne godziny!
Atrakcyjne warunki, pomoc w zorganizowaniu wyjazdu i wszystkich formalności na miejscu.
+48 516-256-877
Jeśli nie ta oferta to dobierzemy Ci inną - co tydzień nowe propozycje!
Prosimy o załączenie oświadczenia: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014r. poz.1182.

  • Praca Opole
  • Operator maszyn Opole
  • Operator maszyn Opole Lubelskie
  • Operator maszyn budowlanych Opole
  • Operator Opole Lubelskie
  • Operator Opole
  • Operator koparki Opole
  • Operator wózków widłowych Opole
  • Opole - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    85 605
    15 914