Operator maszyn
  • Radomsko, radomszczański, łódzkie
Radomsko
Motivated S.p.z.o.o
26. 4. 2024
5500-6300 zł brutto

Motivated Sp. z o.o. jest prężnie rozwijającą się firmą rekrutacyjną, specjalizującą się w pozyskiwaniu specjalistów średniego oraz wyższego szczebla, a także pracowników liniowych. Obecnie dla naszego klienta, firmy z branży budowlanej, poszukujemy Operatorów Maszyn Produkcyjnych w miejscowości Radomsko.

Wymagania:

  • Wykształcenie o profilu mechanicznym,
  • Gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym,
  • Mile widziane uprawnie na wózki jezdniowe,
  • Doświadczenie nie jest wymagane jednak będzie dodatkowym atutem!

Warunki pracy:

  • Wynagrodzenie 5500 - 6300 pln brutto (podstawa + system premiowy),
  • Benefity: ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, wczasy pod gruszą, paczki na święta, dofinansowanie karty Multisport,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji, uzyskania uprawnień.
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie w oparciu o umowę o pracę.

Obowiązki:

  • Obsługa urządzeń przy linii produkcyjnej,
  • Bieżący nadzór nad zaopatrzeniem linii produkcyjnej w surowiec,
  • Monitorowanie i utrzymanie produkcji na wymaganym poziomie.

  • Praca Radomsko
  • Operator maszyn Radomsko
  • Operator maszyn radomski
  • Operator radomski
  • Operator Radomsko
  • Radomsko - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    117 494
    18 963