Operator Maszyn
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Asistwork Sp. z o.o.
11. 6. 2024

ASISTWORK Sp. z o.o. jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052.
Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko - Operator Maszyn.
Opis stanowiska:
- Obsługa maszyn na linii produkcyjnej (m.in. zaklejarki, zgrzewarki, drukarki, maszyny składające, etykieciarki, roboty pop up)
- Uruchamianie produkcji, ustawianie parametrów procesu i produkcja zgodnie z dokumentacją technologiczną
- Zapewnienie ciągłości procesu produkcyjnego oraz utrzymywanie odpowiedniego poziomu zapasów materiałów i półproduktów.
Wymagania:
- Doświadczenie w obsłudze maszyn i urządzeń na linii produkcyjnej.
Oferujemy:
- Stabilizację i bezpieczeństwo zatrudnienia- większość naszych pracowników świętuje z nami 10- letni staż pracy
- Umowę o pracę bezpośrednio z firmą Dr Schumacher Sp. Z o.o.
- Stałe wynagrodzenie miesięczne + system premiowy (do 1 000 zł brutto)
- System corocznych rewizji wynagrodzeń i podwyżek.

  • Praca Wrocław
  • Operator maszyn Wrocław
  • Operator maszyn budowlanych Wrocław
  • Operator Wrocław
  • Operator koparki Wrocław
  • Operator wózków widłowych Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080