Operator Maszyn
  • Gdynia
Gdynia, Gdynia, Pomorskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
26. 3. 2024

Szukasz pracy i chcesz rozpocząć ją jak najszybciej? Interesuje Cię stabilne zatrudnienie i jasne warunki współpracy? Praca przy obsłudze maszyn, nie jest Ci obca?

3x TAK? Świetnie, mamy ofertę idealną dla Ciebie!

Wyślij do nas swoje CV i rozpocznij pracę u naszego Klienta, wiodącego producenta kostki brukowej, płyt oraz systemów ogrodzeń.

Lokalizacja: Gdynia (dzielnica: Grabówek)

Oczekujemy

  • wykształcenie zawodowe (preferowane mechaniczne lub pokrewne)
  • doświadczenia na podobnym stanowisku, przy obsłudze maszyn lub linii produkcyjnej
  • gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym (6-14 / 14-22 / 22-6)
  • uprawnień na wózki widłowe (dodatkowy atut)

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • wynagrodzenie zasadnicze + comiesięczny system premiowy w wysokości 15% wynagrodzenia, zależny od jasno określonych kryteriów
  • umowę o pracę tymczasową (składki ZUS i płatny urlop)
  • współpracę długoterminową - pierwsza umowa na 3 m-ce
  • realną możliwość przejścia pod bezpośrednie zatrudnienie przez Klienta - już od szóstego przepracowanego miesiąca
  • prywatną opiekę medyczną, kartę sportową i wiele innych dodatkowych korzyści
  • szybki proces zatrudnienia (dokumenty w wersji online)

Zadania

  • nadzór nad procesem produkcji na linii produkcyjnej
  • kontrola parametrów półproduktów/produktów
  • rejestracja parametrów procesowych
  • eliminacja uszkodzonych wyrobów, niezgodnych z wymogami wewnętrznymi

  • Praca Gdynia
  • Operator maszyn Gdynia
  • Operator maszyn budowlanych Gdynia
  • Operator Gdynia
  • Operator koparki Gdynia
  • Operator wózków widłowych Gdynia
  • Gdynia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 410
    18 782