Operator maszyn
  • Gliwice
Gliwice, Gliwice, śląskie, Polska
Job Impulse Polska Sp. z o.o.
30. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Job Impulse Polska Sp. z o.o. - {{offer.position}

Lokalizacja
Gliwice
Pracodawca
Dodano
28.08.2024
Numer referencyjny
PP/2024/08/28/EB

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę tymczasową

  • pracę w systemie 3 zmianowym (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00)

  • stałą podstawę wynagrodzenia + premie (m.in frekwencyjna oraz uznaniowa)

  • Wellness Benefits: kartę multisport, prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie dodatkowe grupowe

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • produkcja rur i kształtek,

  • obsługa maszyn produkcyjnych,

  • montaż systemów alarmowych.

OCZEKUJEMY:

  • podstawową znajomość rysunku technicznego,

  • dyspozycyjności w systemie 3 zmianowym,

  • zdolności technicznych/ manualnych.

Do swojego CV prosimy o dołączenie aktualnej klauzuli rodo:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Job Impulse Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Ptasiej 10, moich danych osobowych innych niż wskazane w art. 221 KP w celach niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO.

Job Impulse Polska (APT 3000) to jedna z wiodących agencji zatrudnienia.

Od 18 lat dbamy o komfort i zadowolenie naszych pracowników, zapewniając im stabilną pracę u solidnych pracodawców. Poleca nas 99% pracowników!

Dołącz do grona zadowolonych pracowników i pozwól nam o siebie zadbać!

Rekrutujemy dla klienta, który jest jednym z światowych dostawców rur przeizolowanych oraz wkrętek.

Poszukujemy zdecydowanego kandydata na stanowisko: Operatora maszyn.

  • Praca Gliwice
  • Operator maszyn Gliwice
  • Operator maszyn budowlanych Gliwice
  • Operator Gliwice
  • Operator koparki Gliwice
  • Operator wózków widłowych Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 158
    20 848