Operator maszyn
  • Stryków
operator maszyn
Stryków, Stryków, Łódzkie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
10. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Szukasz stabilnej pracy? My szukamy Ciebie!

Zapewniamy DARMOWY TRANSPORT ze Strykowa i okolic!

stanowisko: pomocnik operatora linii produkcyjnej

Oczekujemy

  • gotowości do pracy w systemie 12 godzinnym (6-18;18-6;dwa dni wolne),
  • chęci do długofalowej współpracy,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • stawkę 30 zł brutto/h, a od czwartego miesiąca zatrudnienia 30,50 zł brutto/h,
  • 10% premii frekwencyjnej co miesiąc,
  • 700zł brutto za pracę w systemie 12-godzinnym,
  • większy dodatek do każdej przepracowanej godziny nocnej - 6 zł,
  • umowę o pracę tymczasową (składkę ZUS + płatne urlopy),
  • darmowy transport pracowniczy Łódź, Zgierz, Głowno, Ozorków, Łęczyca, Aleksandrów Łódzki, Konstantynów Łódzki,
  • pakiet benefitów: opieka medyczna, karta sportowa, bilety do kina w niższej cenie i inne,
  • dofinansowaniedo ciepłych posiłków,
  • bezpłatnyparking pod zakładem,
  • możliwość przejścia na fabrykę już po 6 tygodniach.

Zadania

  • wspieranie doświadczonego zespołu i nauka pracy przy maszynach,
  • proste prace na maszynach nie wymagające udziału substancji chemicznych,

  • montaż elementów na maszynach,

  • pomoc w przezbrojeniach maszyn,

  • nadzór nad jakością produktu oraz przeprowadzanie testów kabli.

  • Praca Stryków
  • Operator maszyn Stryków
  • Operator Stryków
  • Stryków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 572
    18 690