Operator Maszyn
  • Tychy
Tychy, Tychy, Śląskie, Polska
LINK CONSULTING
25. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków:
• obsługa maszyn produkcyjnych
• nadzór nad procesem produkcji
• dbanie o prawidłowe funkcjonowanie maszyn
• utrzymanie porządków na stanowisku pracy
• współpraca z załogą
• raportowanie zleconej produkcji
Wymagania:
• wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
• dyspozycyjność (praca na zmiany)
Mile widziane doświadczenie w zakresie obsługi maszyn produkcyjnych do konfekcjonowania przewodów (wytłaczarki, przewijarki, skręcarki)
Oferujemy:
• zatrudnienie w firmie o uznanej i stabilnej pozycji na rynku,
• warunki do rozwoju zawodowego i awansu zawodowego,
• korzyści pozapłacowe (m.in. dofinansowanie karty Multisport, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do wypoczynku, bony świąteczne).

  • Praca Tychy
  • Operator maszyn Tychy
  • Operator maszyn budowlanych Tychy
  • Operator Tychy
  • Operator koparki Tychy
  • Operator wózków widłowych Tychy
  • Tychy - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064