Operator Maszyn
  • Łódź, ul. Brukowa 24
łódzkie, Łódź, ul. Brukowa 24, łódzkie, Polska
iHub Centrostal Łódź S.A.
29. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

CENTROSTAL ŁÓDŹ S.A.

Łódź, ul. Brukowa24

Zatrudnimy

Opis stanowiska
  • Operowanie urządzeniami na terminalu kontenerowym.
  • Obsługa specjalistycznych wózków kontenerowych.
  • Praca zmianowa.
  • Działania zewnętrzne.
  • Zarządzanie operacjami pociągowymi, weryfikacja plomb, list załadunkowych.
  • Kontrola ciężarówek, stanu kontenerów, dokumentacja fotograficzna.

Wymagania
  • Uprawnienia do obsługi urządzeń kategorii II/IWJO.
  • Doświadczenie w branży mile widziane.
  • Znajomość regulacji TDT.
  • Prawo jazdy kat. B - plus.
  • Umiejętność pracy zespołowej.
  • Elastyczność i gotowość do pracy w różnych godzinach.

Oferujemy
  • Stabilność zatrudnienia, umowa o pracę.
  • Konkurencyjne warunki wynagrodzenia.
  • Bonusy za efektywność.
  • Środowisko pracy tworzone przez doświadczony zespół.
  • Wsparcie w rozwoju, dofinansowania do sportu i posiłków.
  • Ubezpieczenie grupowe.

  • Praca łódzkie
  • Operator maszyn łódzkie
  • Operator łódzkie
  • łódzkie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179