Operator maszyn
  • Krotoszyn
Krotoszyn, Krotoszyn, wielkopolskie, Polska
Asistwork Sp z o.o.
12. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Nasze wymagania:

  • zaangażowanie w wykonywanie zadań i wytrwałość
  • zmysł techniczny
  • chęć do pracy przy obsłudze maszyn

Oferujemy:

  • pracę od zaraz w międzynarodowej firmie produkcyjnej z wysokimi standardami jakości i dbałością o bezpieczeństwo pracowników
  • stabilizację i bezpieczeństwo zatrudnienia na umowę o pracę
  • pełny etat i pracę po 8 h dziennie
  • wolne weekendy (praca od poniedziałku do piątku na 3 zmiany) lub 4 brygady
  • atrakcyjne wynagrodzenie: 4400 zł brutto podstawa + system premiowy (średnie zarobki 5000- 6500 zł brutto miesięcznie)
  • zorganizowany transport do pracy i z pracy z miejscowości: Krotoszyn, Jarocin, Odolanów, Milicz, Kobylin, Koźmin Wielkopolski, Ostrów Wielkopolski, Pleszew
  • posiłek regeneracyjny
  • dodatkowe ubezpieczenie w PZU
  • rozwój i doskonalenie kompetencji zawodowych
  • opiekę i wsparcie ze strony Konsultanta Asistwork na miejscu w fabryce (od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00- 15.00)
  • przyjazną atmosferę i spokojny charakter pracy
  • wygodny proces rekrutacji: rozmowa telefoniczna i zaproszenie na spotkanie w firmie (możliwość poznania bezpośredniego przełożonego podczas rozmowy rekrutacyjnej)

  • Praca Krotoszyn
  • Operator maszyn Krotoszyn
  • Operator Krotoszyn
  • Krotoszyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567