Operator maszyn
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Takoni Sp. z o.o.
8. 6. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

ZADANIA:

  • wykonywanie wszelkich prac związanych z produkcją wyrobów zgodnie z technologią i wytycznymipraca na produkcji, w naszej siedzibie, hala na ul. Bestwińskiej
  • proponowane wydziały to wtryskarki, prasy, walcarki, wygrzewanie, tbt

WYMAGANIA:

WYMAGANIA:

  • wykształcenie m.in. zasadnicze zawodowe
  • doświadczenie zawodowe w firmie produkcyjnej będzie dodatkowym atutem
  • gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym

OFERUJEMY:

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Praca od zaraz
  • Wynagrodzenie miesięczne od 4300 zł do 5200 zł brutto w okresie próbnym
  • Atrakcyjna wynagrodzenie oraz system premiowania
  • Przyjazne warunki pracy
  • Fundusz socjalny
  • program karta multisport plus
  • prywatną opiekę medyczną dla każdego w całości opłaconą przez firmę

  • Praca Bielsko-Biała
  • Operator maszyn Bielsko-Biała
  • Operator maszyn budowlanych Bielsko-Biała
  • Operator Bielsko-Biała
  • Operator koparki Bielsko-Biała
  • Operator wózków widłowych Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851