Operator maszyn
  • Świdnica
operator maszyn
Świdnica, Świdnica, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
27. 4. 2024

Witaj, mam na imię Ania, jestem rekruterką i mam dla Ciebie pracę.

Szukam doświadczonych operatorów maszyn produkcyjnych do pracy w firmie automotive w Świdnicy.

Rozkręć swoją karierę. Zyskaj nową pracę, stabilne zatrudnienie i możliwość rozwoju.

Ograniczona ilość miejsc więc nie przegap swojej szansy!

Możesz również do mnie zadzownić lub wysłać SMS o treści "OPERATOR" skontaktuję się z Tobą i porozmawiamy o szczegółach.

Oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3 zmianowym
  • doświadczenia w obsłudze maszyn produkcyjnych - szczególnie maszyn CNC

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową (pełne składki ZUS, płatny urlop)
  • możliwość bezpośredniego zatrudnienia przez pracodawcę
  • wynagrodzenie od 4450zł brutto
  • po 3 misiącach pracy podwyżka 200zł brutto
  • premię miesięczną do 1000zł
  • praca od poniedziałku do piątku na 3 zmiany
  • dla chętnych praca w soboty w ramach nadgodzin
  • pakiet dodatkowych korzyści: opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie
  • smaczne posiłki w zakładowej stołówce
  • łatwy dojazd komunikacją miejską ze Świdnicy (przystanek przy zakładzie)
  • duży darmowy parking i zamykana wiata na rowery

Zadania

  • obsługa maszyn produkcyjnych
  • montaż ręczny podzespołów

  • Praca Świdnica
  • Operator maszyn Świdnik
  • Operator maszyn Świdnica
  • Operator Świdnica
  • Operator Świdnik
  • Świdnica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 732
    19 293