Operator Maszyn
  • Dąbrowa Górnicza
Dąbrowa Górnicza, Dąbrowa Górnicza, Śląskie, Polska
Arche Consulting Sp. z o.o.
9. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Obowiązki:
- terminowa realizacja przyjętego planu produkcyjnego,
- przestrzeganie przyjętych norm jakościowych,
- nadzór i zapewnienie właściwego stanu technicznego powierzonej maszyny,
- bieżące raportowanie wykonanych operacji w systemie informatycznym,
- konserwacja powierzonej maszyny.
Wymagania:
- doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych,
- zaangażowanie, motywacja do pracy,
- umiejętność współpracy zespołowej,
- odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu powierzonych czynności,
- gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
Oferujemy:
- stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
- możliwość rozwoju poprzez specjalistyczne szkolenia i kursy,
- system nagród miesięcznych,
- prywatną opiekę medyczną dla pracownika oraz członków jego rodziny,
- ubezpieczenie na życie,
- program MultiLife,
- kartę sportową MultiSport.

  • Praca Dąbrowa Górnicza
  • Operator maszyn Dąbrowa Górnicza
  • Operator maszyn budowlanych Dąbrowa Górnicza
  • Operator Dąbrowa Górnicza
  • Operator koparki Dąbrowa Górnicza
  • Operator wózków widłowych Dąbrowa Górnicza
  • Dąbrowa Górnicza - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584