Operator maszyn
  • Jelcz-Laskowice
Jelcz-Laskowice, Jelcz-Laskowice, Lower Silesian Voivodeship, Polska
Rekord Hale Namiotowe Sp. z o.o.
25. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • obsługa maszyn;
  • sprawdzanie zgodności wykonanego detalu z rysunkiem technicznym;
  • dbanie o stan techniczny podległych maszyn i osprzętu;
  • czyszczenie i konserwacja użytkowanych narzędzi i stanowiska pracy;
  • organizowanie stanowiska pracy zgodnie z przepisami BHP i ochrony ppoż. oraz ergonomii;
  • dokonywanie pomiarów warsztatowych.

WYMAGANIA:
  • doświadczenie w na jednej z wymienionych powyżej maszyn;
  • umiejętność czytania rysunku technicznego;
  • samodzielność na stanowisku pracy;
  • umiejętność pracy w zespole.

OFERUJEMY:
  • umowę o pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • możliwość zdobycia cennych umiejętności i doświadczenia;
  • prywatna opieka zdrowotna;
  • pakiet ubezpieczeń;
  • dofinansowania do wypoczynku;
  • dodatkowe świadczenia socjalne;
  • kartkę MultiSport
  • platformę do nauki języków obcych.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

  • Praca Jelcz-Laskowice
  • Operator maszyn Jelcz-Laskowice
  • Operator Jelcz-Laskowice
  • Jelcz-Laskowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064