Operator Maszyn
  • Hajnówka
Hajnówka, Hajnówka, Podlaskie Voivodeship, Polska
FABRYKI MEBLI „FORTE” S.A.
6. 6. 2024

Miejsce pracy: Hajnówka

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja planu produkcyjnego
  • Ustawianie i obsługa maszyn na linii produkcyjnej zgodnie z wyznaczonymi parametrami
  • Ocena jakościowa produkowanych komponentów
  • Udział w doskonaleniu procesów produkcyjnych
  • Identyfikowanie i zgłaszanie do przełożonego nieprawidłowości zauważonych podczas produkcji

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone zadania

Mile widziane

  • Uprawnienia na wózki widłowe UDT

To oferujemy

  • Umowa o pracę
  • Możliwość dołączenia do dodatkowej opieki medycznej
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
  • Zniżki dla pracowników na zakup mebli FORTE
  • Dofinansowanie świąteczne 2 razy w roku
  • Dofinansowanie do wypoczynku
  • Dofinansowanie kolonii dla dzieci pracowników
  • Karty podarunkowe dla dzieci pracowników
  • Możliwość rozwoju wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych

  • Praca Hajnówka
  • Operator maszyn Hajnówka
  • Operator Hajnówka
  • Hajnówka - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851