Operator Maszyn
  • Mirosław
mazowieckie, Mirosław, mazowieckie, Polska
Mercor sa
20. 8. 2024

Obowiązki

  • Praca przy obsłudze maszyn linii produkcyjnej

Wymagania

  • Wykształcenie minimum zawodowe
  • zaangażowanie w pracę
  • umiejętność pracy w zespole
  • brak przeciwskazań do pracy w zbiornikach zamkniętych
  • mile widziane uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi

Oferujemy

  • -Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w rozwijającej się firmie o 30-letniej tradycji, będącej liderem w branży biernych zabezpieczeń przeciwpożarowych, -kartę Multisport, prywatną opiekę medyczną LuxMed, bony-świąteczno-noworoczne, dofinansowanie „wczasów pod gruszą”, -pracę zmianową, -premie, -pozytywną atmosferę w firmie, -samodzielność oraz odpowiedzialność za powierzone obowiązki

  • Praca mazowieckie
  • Operator maszyn Wysokie Mazowieckie
  • Operator maszyn mazowieckie
  • Operator mazowieckie
  • Operator Wysokie Mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544