Operator maszyn
  • Gryfów śląski
operator maszyn
dolnośląskie, Gryfów śląski, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
6. 9. 2024

Zatrudnimy kobiety i mężczyzn na różne stanowiska przy produkcji. Dla osób z doświadczeniem oferujemy stanowisko: operator maszyn.

Na wyciągnięcie ręki - masz od razu 4000 zł do ręki. Zapewniamy szkolenie i pełne wdrożenie.
Miejsce pracy: Lubań.

Aplikuj szybko bez CV i porozmawiajmy o pracy dla Ciebie.

Oczekujemy

dyspozycyjności do pracy na 3 zmiany (6-14, 14-22, 22-6)

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • na początek umowa o pracę tymczasową i możliwość przejścia bezpośrednio do firmy
  • opłacane składki ZUS, płatne urlopy, chorobowe, PPK i inne świadczenia jak w standardowej umowie o pracę na stałe
  • wynagrodzenie nawet 5500 zł brutto, czyli na rękę 4000 zł
  • możliwość dodatkowego zarobku w nadgodzinach

  • benefity: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, dodatkowe ubezpieczenie grupowe, zniżki na zakupy i do kina

  • wsparcie podczas wdrożenia, jak i stale w trakcie zatrudnienia

Zadania

  • obsługa maszyn i usuwanie drobnych awarii
  • współpraca z mechanikami i pracownikami produkcji
  • zwykłe utrzymanie czystości w miejscu pracy

  • Praca dolnośląskie
  • Operator maszyn dolnośląskie
  • Operator dolnośląskie
  • dolnośląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544