Operator maszyn
  • Ciasna
Ciasna, Ciasna, Silesian Voivodeship, Polska
ASKLA AUTOMATYKA SERWIS JÓZEF KLABIS
6. 6. 2024

Miejsce pracy: Ciasna (pow. lubliniecki)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa maszyny
  • Realizacja programu produkcji
  • Kontrola wykonywanych operacji zgodnie z wymaganiami jakościowymi

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku operatora maszyn
  • Umiejętność przezbrajania maszyny
  • Dokładność
  • Umiejętność organizacji pracy, umiejętność pracy w zespole, samodzielność.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • praca w dynamicznie rozwijającej się firmie

Benefity

  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie

Jesteśmy specjalistami w produkcji maszyn, urządzeń automatyki przemysłowej, stanowisk zrobotyzowanych oraz linii produkcyjnych. Oferujemy kompleksowe rozwiązania zorientowane na życzenia klientów: od koncepcji, poprzez projekt i jego realizację, do uruchomienia i optymalizacji procesu produkcyjnego. Nasze standardy w zakresie bezpieczeństwa, trwałości i jakości odpowiadają standardom krajowym i międzynarodowym.

Prosimy o umieszczanie w dokumentach zgłoszeniowych następującej klauzuli:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego, jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez ASKLA zgodnie z art.6 ust.1 lit. a Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) .”Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.Informacja na temat ochrony danych osobowych kandydatów znajduje się na stronie internetowej firmy ASKLA.

  • Praca Ciasna
  • Operator maszyn Ciasna
  • Operator Ciasna
  • Ciasna - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055