Operator maszyn
  • Chocianów
operator maszyn
Chocianów, Chocianów, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
26. 3. 2024

Oferujemy pracę z bardzo dużymi możliwościami rozwoju w nowo powstającej fabryce zajmującej się produkcją ekologicznych materiałów izolacyjnych oraz konstrukcyjnych. Obecnie praca jest na 1 zmianę, ale wraz z rozwojem firmy wejdą 2, następnie 3 zmiany.

Oczekujemy

  • wykształcenia technicznego, mechanicznego lub pokrewnego
  • bardzo dobrej umiejętności obsługi komputera
  • możliwości dojazdu do pracy w miejscowości Osła
  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • atrakcyjne dofinansowanie do dojazdów do pracy
  • umowę o pracę tymczasową na pełny etat - odprowadzimy wszystkie składki, masz prawo do płatnego urlopu wypoczynkowego
  • po 6 miesiącach bezpośrednie zatrudnienie w firmie produkcyjnej
  • karta sportowa (basen, siłownia, zajęcia fitness i inne) + inne benefity

Zadania

  • obsługa maszyn i urządzeń do produkcji drzewnej

  • usuwanie bieżących awarii, kontrola maszyn w celu wykrywania i zapobiegania uszkodzeniom

  • Praca Chocianów
  • Operator maszyn Chocianów
  • Operator Chocianów
  • Chocianów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714