Operator Maszyn
  • Bukowno
Bukowno, Bukowno, Małopolskie, Polska
ManpowerGroup Sp. z o.o.
9. 5. 2024

Obecnie dla jednego z naszych Klientówposzukujemy na stanowisko Operatora Maszyn

ZADANIA :

  • Rozruch oraz przezbrajanie linii
  • Usuwanie awarii i usterek maszyn
  • Kontrola procesu
  • Wymiana podstawowych elementów drobnej mechaniki
  • Informowanie o nieprawidłowościach w działaniu maszyny
  • Proponowanie usprawnień pracy maszyn
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej

WYMAGANIA :
  • Podstawowa znajomość technicznych aspektów maszyn (czujniki, siłowniki, pneumatyka, mechanika)
  • Doświadczenie na tożsamym stanowisku
  • Zmysł techniczny
  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • Komunikatywność
  • Chęć podjęcia długofalowej współpracy
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

OFERTA :
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Płaca zasadnicza 5747 zł brutto/mies
  • Premia miesięczna
  • Premia kwartalna ok. 2580 zł brutto
  • Praca w systemie 3 zmianowym (wolne weekendy)
  • Dofinansowanie do przewozów pracowniczych (Olkusz, Klucze, Bolesław)
  • Dodatek za pranie odzieży
  • Pakiet Benefitów Manpower (karta Multisport oraz Medicover, ubezpieczenie na życie w Generali)
  • Wsparcie Konsultanta Manpower

Jeśli jesteś zainteresowany/a prześlij swoją aplikację - skontaktujemy się telefonicznie i umówimy na spotkanie.

Miejsce pracy: Bukowno

Nr ref.: OM/11994/JST

Oferta dotyczy pracy tymczasowej

  • Praca Bukowno
  • Operator maszyn Bukowno
  • Operator Bukowno
  • Bukowno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246