Operator Maszyn
  • Zgierz
Zgierz, Zgierz, łódzkie, Polska
Legs Sp. z o.o.
4. 4. 2024

JESTEŚMY polską firmą z kapitałem zagranicznym, jednym z największych europejskich dystrybutorów przędz tekstylnych i technicznych na bazie własnego magazynu.  Zajmujemy się produkcją, importem i dystrybucją przędz naturalnych i syntetycznych.  Nasza siedziba znajduje się w sercu Europy.  Podczas gdy na początku działalności nasza oferta adresowana była głównie do rodzimych producentów, to po wejściu Polski do Unii Europejskiej w 2004 roku silnie rozwinęliśmy dział eksportu.  Obecnie już ok.  30% obrotu firmy pochodzi z eksportu, a nasze przędze docierają do prawie wszystkich krajów Europy.

Opis stanowiska:

  • rozkładanie surowców przy maszynach,
  • obsługa maszyn do produkcji przędzy,
  • bieżąca kontrola jakości wytwarzanych wyrobów,
  • dbanie o prawidłowe funkcjonowanie i stan techniczny obsługiwanej linii produkcyjnej,
  • pakowanie.

Wymagania:

  • doświadczenia w pracy na maszynach produkcyjnych, najlepiej liniach do przetwórstwa tworzyw sztucznych (tj. wytłaczarki, wtryskarki – mile widziane,
  • sprawności i tężyzny fizycznej,
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 6:00-18; 18.00-6.00 (dwa dni pracy, dwa dni wolne),
  • samodzielności w poszukiwaniu rozwiązań dla napotykanych problemów,
  • zaangażowania w pracę, sprawności fizycznej,
  • dbania o właściwą jakość wykonywanej pracy,
  • przestrzegania zasad higieny pracy,
  • zdolności manualne.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie ( w oparciu na umowę o pracę na pełen etat),
  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z dodatkami za pracę zmianową,
  • dofinansowanie do pakietu medycznego,
  • dofinansowanie do posiłków – program Smartlunch,
  • miłą atmosferę,
  • opiekę i wdrożenie nowego pracownika.

  • Praca Zgierz
  • Operator maszyn Zgierz
  • Operator Zgierz
  • Zgierz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190