Operator maszyn 3 zmiany (Wapienica)
  • Bielsko-biała
operator maszyn 3 zmiany (Wapienica)
Bielsko-Biała, Bielsko-biała, Śląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
18. 4. 2024

Interesuje Cię stabilna praca oraz pensja na czas? Poszukujesz pracy od zaraz? – świetnie się składa, już ją dla Ciebie znaleźliśmy :-)

Jeśli jesteś zainteresowany/a naszą ofertą, zaaplikuj poprzez portal lub wyślij sms o treści PRODUKCJA na numer podany w ogłoszeniu, a my do Ciebie oddzwonimy i opowiemy Ci o szczegółach oferty!

Oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3 - zmianowym
  • chęci do pracy
  • zdolności manualnych
  • dokładności i sumienności
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych

Agencja zatrudnienia nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze + premie
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową z perspektywą przejęcia i zatrudnienia bezpośrednio przez Klienta
  • dogodną lokalizację pracy (możliwość dojazdu autobusami miejskimi linii numer 10 i 20)
  • przyjazne środowisko pracy
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego PZU oraz przystąpienia do programu bonusowego Randstad PLUS (karta sportowa, opieka medyczna, zniżki na zakupy i wiele innych)

Zadania

  • obsługa maszyn montażowych
  • kontrola jakości wyrobu
  • uzupełnianie dokumentacji produkcyjnej
  • przestrzeganie przepisów BHP

  • Praca Bielsko-Biała
  • Operator maszyn Bielsko-Biała
  • Operator maszyn budowlanych Bielsko-Biała
  • Operator Bielsko-Biała
  • Operator koparki Bielsko-Biała
  • Operator wózków widłowych Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 342
    18 692