Operator maszyn, 3 dni pracy, 3 dni wolnego!
  • Komprachcice
Komprachcice, Komprachcice, Opole Voivodeship, Polska
PARETTI spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
16. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługą maszyn produkcyjnych i nadzorem nad ich pracą;

  • Konserwacją i udziałem w serwisach maszyn;

  • Utrzymywaniem w czystości maszyn i stanowiska pracy;

  • Wypełnianiem dokumentacji produkcyjnej;

  • Wizualną kontrolą jakości.

WYMAGANIA:
  • minimum rocznym doświadczeniu w pracy w środowisku produkcyjnym;

  • Zaangażowaniu i chęci do pracy;

  • Dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym (dwie zmiany 6:00 - 18:00; 18:00 - 6:00, również weekendy);

  • Mile widziane: uprawnienia do obsługi wózków widłowych, uprawnienia do obsługi suwnic, uprawnienia SEP.

OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bądź pracę tymczasową;

  • Premie do 20% miesięcznie od wynagrodzenia , premie kwartalne - do 1200 zł brutto, dodatek nocny - 30%

  • Atrakcyjne wynagrodzenie na start Pracę w systemie, który zmniejsza ilość dni pracujących w ciągu miesiąca;

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji;

  • Pakiet benefitów pracowniczych ( karta sportowa, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, imprezy integracyjne).

  • Praca Komprachcice
  • Operator maszyn Komprachcice
  • Operator Komprachcice
  • Komprachcice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179