Operator maszyn
  • Rybnik
Rybnik, Rybnik, śląskie, Polska
PPT Sp. z o.o.
6. 9. 2024

Agencja Pracy Tymczasowej PPT Sp. z o.o. (certyfikat 8101) dla swojego Klienta poszukuje kandydatów na stanowisko:OPERATOR MASZYNMiejsce wykonywania pracy:Rybnik

Obowiązki

  • obsługa maszyn produkcyjnych (produkcja rur, puszek),
  • kontrola jakości gotowych produktów,
  • dbanie o właściwy stan techniczny powierzonych narzędzi,
  • wykonywanie prac zleconych przez przełożonego.

Wymagania

  • spostrzegawczość, dokładność,
  • zdolności manualne,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji.

Oferujemy

  • umowę o pracę,
  • stawkę 28,30zł brutto za godzinę,
  • pracę na 3 zmiany (6-14; 14-22; 22-6).

  • Praca Rybnik
  • Operator maszyn Rybnik
  • Operator maszyn budowlanych Rybnik
  • Operator Rybnik
  • Operator koparki Rybnik
  • Operator wózków widłowych Rybnik
  • Rybnik - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584