Operator maszyn
  • Wałbrzych
operator maszyn
Wałbrzych, Wałbrzych, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
29. 8. 2024

Szukamy operatora maszyn z obsługą narzędzi pomiarowych. Firma w Świebodzicach, 3 zmiany, 4800 zł - 7000 zł.

  • jesteś absolwentem szkoły technicznej i szukasz stabilnego zatrudnienia, gdzie zdobędziesz cenne doświadczenie
  • masz doświadczenie w obsłudze maszyn konwencjonalnych typu tokarki, frezarki. (wyższa stawka uzależniona od doświadczenia)

Oczekujemy

  • umiejętności technicznych i manualnych
  • podstawowej znajomości rysunku technicznego
  • dużym atutem będziedoświadczanie przy obsłudze maszyn tokarskich

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę na pełen etat bezpośrednio z firmą
  • wynagrodzenie w zależności od doświadczenia od 4800 zł do 7000 zł brutto
  • szkolenia i wsparcie dopasowane do Twoich potrzeb
  • przyjazną atmosferę i pomoc zespołu
  • pracę na 3 zmiany od poniedziałku do piątku
  • wolne weekendy
  • możliwość zobaczenia hali produkcyjnej oraz stanowiska pracy na rozmowie rekrutacyjnej

Zadania

  • obsługa maszyny produkcyjnej
  • pomiar wykonanych elementów
  • praca z rysunkiem technicznym

  • Praca Wałbrzych
  • Operator maszyn Wałbrzych
  • Operator maszyn budowlanych Wałbrzych
  • Operator Wałbrzych
  • Operator koparki Wałbrzych
  • Operator wózków widłowych Wałbrzych
  • Wałbrzych - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544