Operator Maszyn
  • Legnica
Legnica
HR|hub
5. 6. 2024
od 4600 zł brutto

Zapraszamy Cię do firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, działającej w międzynarodowym środowisku. Nasza kultura organizacyjna opiera się na szacunku, zaangażowaniu i ciągłym rozwoju, a nasi pracownicy są dla nas najważniejsi. Zależy nam na Twoim rozwoju zawodowym, dlatego oferujemy szereg szkoleń i warsztatów, które pomogą Ci zdobyć nowe umiejętności i poszerzyć wiedzę.

Jeśli jesteś osobą, która ceni sobie realizację ambitnych zadań i pragnie rozwijać swoje umiejętności w obszarze produkcji, to ta oferta jest dla Ciebie!

Twoje zadania:

  • nadzór nad pracą urządzeń na linii produkcyjnej
  • ustawianie parametrów oraz sterowanie maszynami za pomocą paneli dotykowych
  • zapewnienie ciągłości produkcji poprzez dostarczanie materiałów

Czego potrzebujemy od Ciebie?

  • Doświadczenia w obsłudze maszyn produkcyjnych
  • Skrupulatność w działaniu
Co oferujemy:

  • wynagrodzenie od 4 600 złotych brutto podstawy + premie
  • zatrudnienie bezpośrednio w firmie - stabilna umowa o pracę na min. 6 miesięcy
  • do 720 złotych brutto premii za wyniki brygady oraz brak absencji
  • dodatkowa wysoka premia kwartalna
  • bezpłatne napoje w kantynach
  • karta obiadowa LunchPass od Sodexo do wykorzystania w kantynie lub restauracjach i sklepach spożywczych poza firmą
  • możliwość odbycia dodatkowych darmowych szkoleń SEP oraz uprawnień na wózki widłowe UDT
  • najbogatszy pakiet usług medycznych w LuxMed dla całej rodziny
  • ubezpieczenie na życie
  • karta Multisport
  • bezpłatne dojazdy autobusami pracowniczymi
  • parking samochodowy dla zmotoryzowanych
  • dofinansowanie do wakacji i bony na święta
  • lekcje języka angielskiego lub niemieckiego na koszt firmy

Zachęcamy do składania aplikacji za pomocą formularza na naszej stronie. Czekamy na Ciebie!

  • Praca Legnica
  • Operator maszyn Legnica
  • Operator maszyn budowlanych Legnica
  • Operator Legnica
  • Operator koparki Legnica
  • Operator wózków widłowych Legnica
  • Legnica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696