Praca na wakacje - produkcja
  • Tychy
Tychy, Tychy, Śląskie, Polska
During
10. 5. 2024

Firma During Polska Sp. z o.o. - agencja pracy tymczasowej oraz doradztwa personalnego, wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 15357, obecnie prowadzi rekrutację na stanowisko:
OPERATOR MASZYN
Praca dla osób bez doświadczenia! - mile widziani studenci/absolwenci szkół
zatrudnienie od czerwca do września
Miejsce pracy: Tychy ul. Strefowa
Zakres obowiązków:
- kompleksowa obsługa maszyn produkcyjnych (mieszalniki, młyny, wytłaczarki, pakowarki)
- kontrolowanie przebiegu pracy maszyn
- współpraca z innymi Operatorami w celu zapewnienia ciągłości produkcji
- sporządzanie raportów produkcyjnych
Wymagamy:
- dyspozycyjności do pracy w systemie 2 zmianowym (6:00-14:00;14:00-22), poniedziałek - piątek
- chęci do podjęcia pracy na dłuższy okres czasu
- zaangażowania w wykonywanie obowiązków
Co możemy zaoferować?
- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
- pracę od poniedziałku do piątku
- wynagrodzenie zasadnicze 4300 zł brutto
- premię frekwencyjną 300 zł brutto miesięcznie
- możliwość pracy w nadgodzinach dla osób chętnych (sobota 100%, niedziela 200%)
- możliwość zdobywania nowych umiejętności i podnoszenia swoich kwalifikacji
Prosimy o załączenie klauzuli:
,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez During Polska Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko."
Informujemy iż:
1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest During Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Katowice ul. H. Sienkiewicza 15/4.
2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu tej i przyszłej rekrutacji.
3. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia.
4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.
5. Pani/Pana wyraża także zgodę na udostępnianie swoich danych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji.

  • Praca Tychy
  • Pracownik na wysokościach Tychy
  • Pracownik produkcji Tychy
  • Tychy - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246