Operator maszyn
  • Duchnice
mazowieckie, Duchnice, mazowieckie, Polska
Intraservis Praca
21. 8. 2024

Lider w produkcji innowacyjnych opakowań ochronnych, specjalistycznych materiałów i urządzeń opakowaniowych zatrudni operatora maszyn.

Obowiązki

  • sprawdzenie stanu maszyny produkcyjnej przed przystąpieniem do pracy;
  • obsługa maszyny produkcyjnej i zapis danych produkcyjnych oraz jakościowych w systemie SAP zgodnie z obowiązującymi procedurami;
  • prowadzenie bieżących kontroli jakości produktów;
  • zgłaszanie wszelkich nieprawidłowości produkcyjnych przełożonym;
  • utrzymanie porządku na stanowisku pracy zgodnie z wytycznymi BRC i HACCP.

Wymagania

  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym;
  • punktualność;
  • dobra organizacja;
  • chęć do nauki i rozwoju.

Oferujemy

  • Pracę w systemie 3-zmianowym (5:45-14:00, 13:45-22:00, 21:45-6:00). 30 minutowa przerwa do wykorzystania w dowolnym momencie.
  • Wynagrodzenie miesięczne 4195 - 4349 zł netto. Istnieje możliwość otrzymania premii 25 - 30%.

  • hala posiada dobrą wentylację, dzięki czemu w miejscu pracy nie ma zapachu plastiku;
  • na terenie produkcji obowiązuje zakaz noszenia biżuterii;
  • firma zapewnia odzież roboczą;
  • na terenie zakładu znajduje się kuchnia wyposażona w lodówki i automaty.

  • Praca mazowieckie
  • Operator maszyn Wysokie Mazowieckie
  • Operator maszyn mazowieckie
  • Operator mazowieckie
  • Operator Wysokie Mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544