Operator Maszyn
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
NVH POLAND Sp. z o.o.
1. 6. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • obsługa maszyn produkcyjnych (prasy, wtryskarki);
  • montaż detali;
  • wykonywanie dodatkowych prac fizycznych związanych z procesem produkcji;
  • kontrola jakościowa produkowanych elementów.

WYMAGANIA:

  • gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym;
  • zaangażowanie;
  • dyspozycyjność;
  • zdolności manualne

OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • możliwość  rozwoju zawodowego w międzynarodowym przedsiębiorstwie;
  • prywatną opiekę medyczną;
  • program sportowy;
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego;

  • Praca Bielsko-Biała
  • Operator maszyn Bielsko-Biała
  • Operator maszyn budowlanych Bielsko-Biała
  • Operator Bielsko-Biała
  • Operator koparki Bielsko-Biała
  • Operator wózków widłowych Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851