Operator maszyn
  • Zabrze
Zabrze, Zabrze, Śląskie, Polska
ManpowerGroup Sp. z o.o.
15. 10. 2024

Dla jednego z naszych klientów, który zrewolucjonizował światową kulturę grillowania i jest wiodącym

producentem grillów, poszukujemy osób na stanowisko:

Operator maszyn:

Zadania:

  • Obsługa maszyn: prasy hydrauliczne/wyoblarki/zgrzewarki/kontrola parametrów maszyn

  • Przenoszenie, odwieszanie na przenośnik gotowych elementów

  • Terminowa realizacja zleconych prac

  • Przestrzeganie zasad BHP

  • Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy oraz dbanie o stan maszyn i narzędzi

  • Praca zgodnie z czasem cyklu

  • Ocena jakości produkowanych wyrobów

  • Dokonywanie pomiarów wyrobów oraz raportowanie wyników

  • Usuwanie drobnych awarii

  • Wykonywanie TPM maszyn

Wymagania:

  • Doświadczenie w procesie tłoczenia lub zgrzewania

  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • Zaangażowanie i umiejętność pracy zespołowej

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z firmą Weber

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe i system premiowy

  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia na życie

  • Możliwość dołączenia do programu emerytalnego (PPE)

  • System kafeteryjny z możliwością wyboru własnych świadczeń

  • Dofinansowanie do posiłków w kantynie

  • Zniżki na firmowe produkty

  • Program poleceń pracowniczych

  • Whirpool Family&Friends

  • Program Wsparcia Pracowników

  • Spotkania integracyjne

  • Strefa relaksu (np. siłownia na zewnątrz)

  • Dostęp do firmowego parkingu samochodowego i rowerowego

    Oferta dotyczy pracy stałej

  • Praca Zabrze
  • Operator maszyn Zabrze
  • Operator maszyn budowlanych Zabrze
  • Operator Zabrze
  • Operator koparki Zabrze
  • Operator wózków widłowych Zabrze
  • Zabrze - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 561
    17 377